Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Klub Miłośników Zupek Chińskich
Klub otwarty
by burgund


Założony: 2010-03-11 16:29:18
Ostatnia aktywność: 2018-03-30 08:47:17
Postów na forum: 58
117 członków
Oglądany: 10800x
12»

Moja ulubiona zupka

burgund
burgund - Superbojownik | GG: 9600427 · przed dinozaurami
Witam wszystkich miłośników zupek instant.
Zapraszam do podzielenia się swoimi opiniami z innymi klubowiczami.
Na początek - która zupka jest Twoją ulubioną i dlaczego?
Maciek5000
Maciek5000 - Pajacownik · przed dinozaurami
SER W ZIOŁACH!!!!!!
BlueBlair-Marek
BlueBlair-Marek - Superbojownik · przed dinozaurami
Vifon kurczak łagodny ^^
___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
Morowy Borowy, ale zrobiony na zasadzie "makaron z sosem"

pychota ^^
burgund
burgund - Superbojownik | GG: 9600427 · przed dinozaurami
A moją ulubioną zupką jest
Kuksu "Hot & Spicy" czyli wersja słodko-kwaśna.

Kuksu jest to orientalna zupka mięsna. Makaronu jest w niej tylko trochę. Resztę wypełniają dodatki jarzynowo-mięsne.



Zupa jest bardzo smaczna i lekko sycąca. Jest nieduża więc nadaje się raczej na drugie śniadanie lub przegryzkę na "małego głoda".
Jest dość pikantna. Dla lubujących się w ostrych potrawach jest to średnia ostrość. Dla nie przyzwyczajonych do pikanterii jest to potrawa bardzo ostra i może się okazać, że po kilku kęsach nie dadzą rady dokończyć porcji.

To moja ulubiona zupka, więc polecam ją.
W mojej okolicy jest dostępna jedynie w markecie Real. W innych się na nią nie natknąłem. Kosztuje tam 1,49 PLN za sztukę.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2010-07-12 22:36:01
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Bukkit - Superbojownik · przed dinozaurami
Diabolo pomidoro z dodatkami.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Bukkit - Superbojownik · przed dinozaurami
Zapomniałem dodać: najlepiej smakuje, jak się z niej zrobi nie zupkę, a sam makaron ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
O tu^^
Najlepsze są, gdy się wrzuci na ruszt dwie naraz
Poza tym: Vifon krewetkowa tajska.
___green
___green - Superbojownik | GG: Allin · przed dinozaurami
Moja mama robi sałatkę z zupek chińskich. Jak wydrę od niej przepis, to się z wami podzielę
Selia
Selia - Superbojowniczka | Skype: selia87 · przed dinozaurami
Vifon kurczak curry - świetna jako zupka, jako makaron z przyprawami i jako sucha przekąska!
moocker
moocker - Superbojownik | GG: 3520350 · przed dinozaurami
Kurczak curry Vifonu - bo to król wszystkich zupek
Oprócz tego, co prawda to nie zupka, ale makaron po bolońsku knorra
Ze 2 lata kupiłem też świetną zupkę w którymś ze sklepów typu 'kuchnie świata' (japońska, w pojemniczku, też jakaś wariacja na temat kurczaka curry) - świetna, ale niestety nie pamiętam nazwy, ani już nigdy później tam tego nie widziałem.
DeathKat
DeathKat - bojownik · przed dinozaurami
Vifon... Kurczak Curry... i nie ma ch... >:]
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Kozir - Bojownik · przed dinozaurami
Kuksu!
poli_90
poli_90 - bojownik | GG: 2387321 · przed dinozaurami
hmm....diabolo pomidorrrrrrrro........ mniam
bletkaa
bletkaa - Superbojowniczka · przed dinozaurami
Ja to naprzykład bardzo lubie knorra serrową z grzankami, i rosołek vifona ;d
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
HappyJoe - bojownik · przed dinozaurami
KAŻDA
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
papaj91 - bojownik · przed dinozaurami
amino
setinho
setinho - Superbojownik | GG: 12919072 · przed dinozaurami
oooo nie ma to jak Amore Pomidore z Knorrrrrra
właśnie w kuchni czeka na mnie 5ciopak tego cuda, idę szamać :P
Sigall
Sigall - Superbojownik · przed dinozaurami
Mi bardzo pasują zupki Tao-Tao, są bardzo bogate smakiem i zawartością opakowania, mają z reguły 4 torebki z składnikami (po za makaronem oczywiście :P).
Smakowała mi jeszcze zupka marki Oyakata ale miałem okazje jeść tylko jedną. Musze poszukać ich w sklepach...
burgund
burgund - Superbojownik | GG: 9600427 · przed dinozaurami
Oyakata znajdziesz w Real'u i Auchanie.
Świetne są. Polecam zwłaszcza smak "Misio soup" i sojową.
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2010-07-12 22:34:59
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Ewentualnie w Kauflandzie, przynajmniej jakiś czas temu widziałem. Przy okazji potwierdzam- miso jest naprawdę niezła
Sigall
Sigall - Superbojownik · przed dinozaurami
Znalazłem na konwencie :P Całe stoisko z Oyakata Miso fajna, brązowawa mętna (jak to pasta sojowa :P), lekko pieprzna i makaron taki jak lubię
Jeśli ktoś ma ochotę na odmianę polecam Tao-Tao PHO z makaronem ryżowym, bardzo ciekawa odmiana dla tradycyjnych makaronów.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Aha- do wymienionych przeze mnie wcześniej zupek dołączam Kuksu. Spróbowałem ostatnio i żałuję, że dopiero teraz
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Nambir - bojownik | GG: 9996728 · przed dinozaurami
Uhh... Króluje rzecz jasna Vifon Kurczak Łagodny a potem Ser w Ziołach Trochę słabo znam się na zupkach wiec nowych smaków oraz zupek do tematu nie wniosę, ale pamiętam swego czasu kupiłem cała torbę ruskich zupek chińskich, pamiętam były w bardzo małych opakowaniach, a w smaku po prostu nieziemskie ... Dodam że kupiłem je od sprzątaczki w szkole, która handlowała także ruskimi papierosami oraz wódką :]
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
TheIzzy - bojownik · przed dinozaurami
Ser w ziołach, innej opcji nie ma!
arafiu
arafiu - bojownik | GG: WTW · przed dinozaurami
Kurczę pieczone!
maql
maql - Superbojownik | GG: 6105111 · przed dinozaurami
witam,

świażak w klubie ale stary weteran na polu zupek nawet teraz siedząc w pracy mam kilka w szufladzie jest rosołek z amino , dwa vifony łagodne i jeden ostry kurczak róznież vifon. no i kubek do zalewania danie w 5 minut spagetti uwielbiam ten sztuczny smak.. szczególnie lubie vifon z 3 torebeczkami dodatków w środku, wtedy czuje sie jak kucharz tworzący arcydzieło dla podniebienia.... mmmmm..
Ghost321
Ghost321 - bojownik · przed dinozaurami
Amino barszcz czerwony
zakrak
zakrak - Superbojownik | GG: 5492842 · przed dinozaurami
http://vifon.pl/files/zupy/vifon9.jpg

nie ma lepszej ;]
hubertzomol
hubertzomol - Superbojownik | GG: 4373878 · przed dinozaurami
moja ulubiona vifon carry, kiedyś jeszcze kim lan krabowy ale nie moge nigdzie dostac
12»

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.